Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 fustane që duhet t’i vishni për të “vezulluar” në Shën Valentin!

10 fustane që duhet t’i vishni për të “vezulluar” në Shën Valentin!
February 07
23:26 2018

 

Edhe pak ditë na ndajnë nga Dita e të Dashuruarve dhe që tani kanë filluar të na rrotullohen në kokë pyetjet: “Cfarë t’i blej?”, “Ku do shkojmë?”, “Çfarë do bëjmë?” dhe sigurisht, “Çfarë do të vesh?”.

Për pyetjen e fundit do t’ju vijmë në ndihmë ne me disa këshilla për fustanet që do t’ju shkonin për darkën e “Shën Valentinit”.

Mos u lodhni duke shfletuar katalogje të tëra me fotografi fustanesh apo duke menduar para garderobës, kur thjesht mund të merrni një prej ideve të mëposhtme dhe gjithçka është ashtu siç duhet. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje