Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ushqimet që ju shkaktojnë probleme në jashtëqitje

May 02
20:17 2016

Patatet e skuqura

Patatet e skuqura
Picture 1 of 13

Tepër të shijshme, por në qoftë se hani patate të skuqura humbisni shumë fibra. Patatet janë një burim i fuqishëm i yndyrave të cilat ngadalësojnë sistemin e tretjes dhe sjellin probleme në jashtëqitje.

Disa ushqime që ne i konsiderojmë si të shijshme dhe i hamë zakonisht na shkaktojnë probleme në jashtëqitje. Disa prej ushqimeve të mëposhtme shkaktojnë kapsllëk, kjo ju bën të ndiheni të fryrë dhe aspak komode. Shfletoni galerinë për të parë se cilat janë këto ushqime.

Komento
Etiketimet
Shperndaje