Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shtatë ushqimet që pastrojnë mëlçinë

April 12
20:14 2016

Brokoli

Brokoli
Picture 1 of 7

Brokoli përmban komponime squfuri, të cilat kanë vlerë për shëndetin e mëlçisë në lidhje me organet e tjera.

Mëlçia ka veti rigjeneruese dhe ndihmon në  tretje. Por ne jo gjithmonë  kujdesemi për trupin tonë në mënyrën e duhur.  Më poshtë  do të gjeni 7 prej ushqimeve që ju ndihmojnë në pastrimin e mëlçisë nga toksinat.

Komento
Etiketimet
Shperndaje