Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Keni probleme me shpinën? Këto këshilla do t’ju vijnë në ndihmë

July 04
20:00 2016

...

Picture 1 of 5

Duhet të pushoni! Mënyra më e mirë për të pushuar është që të qëndroni në këmbë, me shpinën drejt.

Dhembjet e shpinës janë problem për të gjithë. Mund të keni dhembje shpine për shkak të një aksidenti, keni ngritur pesha të rënda, keni qëndruar shumë ulur ose për arsye të tjera. Por si mund t’i qetësoni këto dhembje në kushte shtëpie? Shfletoni galerinë për të parë disa mënyra shumë efikase.

Komento
Etiketimet
Shperndaje