Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Disa këshilla si të keni gjinj më të fortë dhe më të bukur

June 11
18:27 2016

Disa prej nesh janë të kënaqur me gjinjtë e tyre, megjithatë kujdesi ndaj tyre duhet të jetë i vazhdueshëm. Për t’ju ndihmuar se si të keni gjinj më të fortë dhe të bukur, ju rendisim disa këshilla.

...

...
Picture 1 of 9

Më shumë se 70% e femrave veshin madhësinë e gabuar të recipetave, çka mund të shkaktojë probleme shëndetësore të shumta, përfshirë këtu acarim të lëkurës, vështirësi në frymëmarrje, dhimbje të gjinjve. Madhësia e gjinjve mund të ndryshojë shpesh gjatë jetës për shkak të ndryshimeve në peshë, shtatzënisë apo menopauzës, ndaj duhet të tregohemi të kujdesshme.

Komento
Etiketimet
Shperndaje