Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë produktesh nuk duhet të përdorni për fytyrën tuaj?

August 16
11:21 2016

Sodë buke

Picture 1 of 5

Edhe pse soda e bukës përdoret për trajtime të ndryshme ju duhet të hiqni dorë prej saj dhe ta zëvendësoni me diçka tjetër.

Lëkura e fytyrës është shumë delikate, kështu që duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ju mund të përdorni disa produkte të cilat ju dëmtojnë lëkurën, madje më vonë mund t’ju sjellin të tjera probleme. Shkak për irritimet e lëkurës bëhen përbërësit e këtyre produkteve. Shfletoni galerinë për të parë disa prej produkteve që nuk duhet t’i përdorni. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje