Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ajo që preferoni të hani tregon shumë për shëndetin tuaj…

June 15
12:15 2016

Pas një dite të vështirë ju dëshironi të qëndroni në shtrat duke ngrënë një tas me akullore ose patatina, por përpara se ta bëni këtë duhet të dini se çfarë dëshirash ka trupi juaj, për çfarë ka nevojë dhe si mund t’i luftoni këto dëshira. Ju duhet të mbani një dietë të ekuilibruar, duke përfshirë këtu edhe dëshirat tuaja. Ama nuk duhet të shmangni asnjëherë ushqimet bimore në pjatën tuaj sepse trupi ka shumë nevojë për to.

Komento
Etiketimet
Shperndaje