Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

9 mënyrat për të lehtësuar dhembjet gjatë periodave

July 19
20:01 2016

Gjatë ciklit menstrual vajzat ndiejnë dhembje dhe lodhje.  Çdo vajzë ka dhembje të ndryshme, të cilat janë mjaft shqetësuese. Ndonjëherë pilulat nuk sjellin rezultatin e duhur dhe madje ato nuk duhet t’i përdorni shpesh. Ju e dini që çdo gjë e ka një zgjidhje.  Si të luftoni dhembjet e periodave? Shfletoni galerinë për të parë disa mënyra të thjeshta në kushte shtëpie. Këto mënyra do të kthehen në shpëtimtaret tuaja gjatë ciklit menstrual.

Komento
Etiketimet
Shperndaje