Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

7 forma të ndryshme gjoksi, cila është e juaja?

7 forma të ndryshme gjoksi, cila është e juaja?
March 20
09:13 2016

1.I rrumbullakët

Picture 1 of 7

Nëse format paraqiten të plota fund e krye, atëherë ju keni një gjoks të rrumbullakët. Njerëzit me këto asete nuk kanë nevojë për sutiena me mbushje pasi është kujdesur natyra për këtë gjë.

Funksional dhe njëkohësisht atraktiv, gjoksi i femrës ka forma të ndryshme. Ndryshimi nuk është vetëm në madhësi: gjoks i vogël apo i madh, pasi kjo dihet. Një kompani e quajtur “Linger, dashuria e tretë” ka studiuar artin e gjoksit dhe ka identifikuar shtatë lloje gjoksi. Është interesante se ne kurrë nuk kemi menduar për formën e gjoksit.

Komento
Etiketimet
Shperndaje