Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

6 produkte që duhet të përdorni për higjienën tuaj

March 22
20:42 2016

Përdorni vaj kokosi për flokët tuaj

Përdorni vaj kokosi për flokët tuaj
Picture 1 of 6

Vaji i kokosit ndihmon në hidratimin e flokut dhe heqjen e zbokthit. Para se të bëni dush masazhoni kokën 5 minuta me këtë vaj.

Për të mbajtur higjienën e duhur të trupit mjafton të përdorni gjashtë produkte, të cilat nuk kushtojnë shtrenjtë dhe ju bëjnë të ndiheni mirë.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje