Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kujdes, këto 10 ushqime që i konsumojmë përditë shkaktojnë kancer!

Kujdes, këto 10 ushqime që i konsumojmë përditë shkaktojnë kancer!
March 23
12:30 2016

Invalid Displayed Gallery

Ushqimi është i rëndësishëm për shëndetin dhe na siguron energjinë e nevojshme për të vazhduar aktivitetin e ditës. Shpeshherë dashurohemi pas një produkti apo ushqimi, aq sa nuk e njohim masën, por thjesht e konsumojmë. E keni pyetur ndonjëherë veten se sa e dëmshme mund të jetë kjo? Si do të ndikojë në organizmin tuaj? Po ju paraqesim një listë me ushqime që i konsumojmë përditë, por që shkaktojnë kancerin në organizëm:

Komento
Shperndaje