Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) “Shtrydhja” e ëmbëlsirës më të pazakontë

(Video) “Shtrydhja” e ëmbëlsirës më të pazakontë
July 23
17:49 2016

Kur jeta të jep puçrra, bëj ëmbëlsira!

Kjo është paksa e shpifur, por e vërtetë.

Dr. Sandra Lee, e njohur ndryshe si “dr. shtrydhëse puçrrash” në Kaliforni, ka shpërndarë në Facebook një video ku tregon disa ëmbëlsira, që për ne janë shumë të çuditshme dhe që ngjasojnë shumë me puçrrat.

Në video, Dr. Lee dëgjohet të thotë: “Janë të bëra me shumë dashuri nga “Blessed by Baking’”.

Të veshura me krem ngjyrë bezhë dhe me një krem ngjyrë të verdhë në mes, këto “puçrra ëmbëlsire” shtrydhen “live” nga dr. Lee.

Shperndaje