Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Smoothie me banane dhe qumësht soje

Smoothie me banane dhe qumësht soje
November 24
23:36 2017

Smoothie-t janë ide e mirë për të nisur mëngjesin. Receta e sotme është fare e thjeshtë, ju duhen vetëm këto përbërës për 1 person.

Gjysmë banane

Gjysmë molle

Gjysmë gotë me qumësht soje

3 kubikë akull

Në mikserin e gjatë të përshtaçëm për smoothie  i bluan të gjithë përbërësit. Një të pluhurosur me kanell sipër sipas dëshirës dhe ja ku keni një pije energjike për të përballuar mirë ditën. /Blitz.al/

 

Smoothie me banane dhe qumësht soje

Komento
Shperndaje