Sfoljatë me karkaleca dhe pesto borziloku

Përbërësit: 1 petë sfoljatë 1 dorë karkaleca, rreth 15 copë 2-3 lugë pesto borziloku një dorë domate të vogla disa degë trumëza kripë dhe piper i zi 1 lugë parmixhano … Continue reading Sfoljatë me karkaleca dhe pesto borziloku