Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pana e thartë

Pana e thartë
March 21
20:00 2017

Përbërësit:

  • 100 ml pana e freskët lëng
  • 100 ml kos natyral
  • 1 lugë gjelle lëng limoni i filtruar

Përgatitja:

Në një tas përzieni kosin me panan e freskët dhe shtoni 1 lugë gjelle lëng limoni. Përziejini mirë përbërësit. Mbulojeni tasin me një qese kuzhine dhe lëreni të pushojë në frigorifer për rreth 2 orë para se ta përdorni për recetën tuaj të preferuar./Blitz.al/

Burimi: Adda’s All

Komento
Shperndaje