Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kos me tërsher, fara mikse dhe shegë

Kos me tërsher, fara mikse dhe shegë
December 13
21:03 2017

Për një mëngjes plot shije, vlera të mira ushqyese, sot po ju shkruaj këtë recete të shpejtë. Unë e bëra me kos soja, ju mund të përdorni kosin e lopës, deles ose dhis.

Për ta pasur gati në mëngjes mund ta bëni dhe një natë para dhe ta ruani në frigorifer.

Mjafton të përzjeni kosin me tërshërën, farat mikse, dhe kokrrat e shegës. /Blitz.al/

 

Kos me tërsher, fara mikse dhe sheg

Komento
Shperndaje