Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ju pëlqen shalqiri? Shikoni se çfarë mund të bëni tjetër me të…

June 14
19:53 2016

Shalqiri është një ndër frutat më të preferuara të këtij sezoni. I freskët dhe shumë i shijshëm, një frutë që njerëzit e konsumojnë shumë në ditët e verës. Shalqirin mund ta hani vetëm si frutë ose ta bëni ëmbëlsirë. Në galeri do të gjeni disa metoda të reja se si mund të konsumoni shalqirin.

Etiketimet
Shperndaje