Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja disa ide se si të dekoroni vezët e Pashkëve

Ja disa ide se si të dekoroni vezët e Pashkëve
March 18
16:09 2016

 

Pashka është një nga festat më të rëndësishme fetare. Megjithatë, me afrimin e saj amvisat nisin të mendojnë për menynë dhe mbi të gjitha për simbolin e kësaj feste: vezët.

Si do t’i ngjyrosni apo dekoroni vezës këtë vit? Dëshironi disa ide fantastike?

Është mjaft e lehtë dhe shumë pak e kushtueshme, mjafton të tresni ngjyruesin, t’i zhysni vezët në të dhe të vini në funksion imagjinatën për kombinimet e mundshme. Po ju tregojmë 17 variante, nga të cilat mund të zgjidhni:

Komento
Etiketimet
Shperndaje