Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gisele Bundchen dhe Tom Brady, çifti që nuk e lë asnjëherë dietën

Gisele Bundchen dhe Tom Brady, çifti që nuk e lë asnjëherë dietën
March 22
09:14 2016

Gisele Bundchen dhe Tom Brady hanë vërtet shëndetshëm, 100% ushqime organike, me shumicë perimesh. Asnjëherë sheqer, miell, kripë apo ndonjë lloj bulmeti. Këtë e ka treguar edhe shefi personal i kuzhinës së tyre.

Shefja në kuzhinën e çiftit, Joanne Gerrard Young, që është gjithashtu një dietologe, qëndron më së shumti në shtëpinë e Gisele dhe Tom në Kosta Rika. Young ka treguar 5 sekretet në kuzhinën e një prej çifteve më në formë në botë.

Ka një sekret që i tejkalon të gjitha rregullat e dietës së tyre: ata nuk i shkelin asnjëherë ato!

Komento
Shperndaje