Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Brusketa me salmon të tymosur dhe rukola

Brusketa me salmon të tymosur dhe rukola
March 14
13:40 2018

Përbërsit:

  • 4 Feta buke
  • 250 gram Salmon i tymosur
  • Pak Vaj ulliri
  • Një dorë Rukola
  • Disa kokrra Piper rozë
  • 1 thelpi Hudhra
  • Pak Gorgonzola Pikante

Përgatitja:

Vendosni bukën të theket dhe kur të jete gati hiqeni dhe fërkojeni me një thelpi hudhër, vendosni sipër saj disa gjethe rukola, pak salmon të tymosur, copëza gorgonzole, pak piper rozë dhe nje fije vaj ullir.

Shërbejeni./blitz.al/

Adda’s all

Komento
Shperndaje