Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 ushqimet “e pashëndetshme” që në fakt janë të shëndetshme për trupin tonë

May 18
11:04 2016

Jo të gjithë kanë për qëllim të dobësohen, por shumica prej nesh duan të konsumojnë ushqim më të mirë. Të ngrënit më mirë konsiston në ngrënien më tepër të ushqimit bio sesa ushqimit të procesuar. Gjatë kohës që bëni pazarin e javës, gjetja të produkteve që janë edhe shumë të shijshme por edhe shumë të shëndetshme mund të jetë një sfidë më vete. Por nuk duhet të trembeni kurrsesi nga disa ushqime të paketuara, sepse do të çuditeni që disa prej tyre janë më të shëndetshme sesa mendoni ju…

Komento
Shperndaje