Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

15 receta të shpejta e të shijshme me lulelakër që ju ndihmojnë të humbni peshë

April 13
19:04 2016

Nëse pyesni veganët do të thonë se lulelakra është e preferuara e tyre. Kjo sepse ajo mund të kombinohet në disa mënyra e të shërbehet në një shumëllojshmëri pjatash të shijshme. Lulelakra e bardhë është një burim fibre, vitamine C dhe acidi folik, sipas autorit të librit “Forca e perimeve për jetën tonë”. Dhe ka vetëm 30 kalori, e shkëlqyer për një program dobësimi.

Komento
Etiketimet
Shperndaje