Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Reagimet e “kapjes mat” të të dashurit që do t’ju lënë gojëhapur

(Video) Reagimet e “kapjes mat” të të dashurit që do t’ju lënë gojëhapur
May 29
17:55 2016

Nëse ka diçka që meshkujt dhe femrat në çift nuk durojnë dot, ajo është tradhtia, por një reagim me të vërtetë “si nëpër filma” vetëm femrat dinë t’i japin.
Disa mund ta kalojnë pa reagime ekstreme dhe e hedhin pas krahëve, por disa të tjera janë gati të marrin shkopinj e thika për t’u hakmarrë.
Videot e mëposhtme na tregojnë disa nga këto reagime, reagime që mund të themi se na lënë me gojë hapur. Nuk jemi 100% të sigurt nëse të gjitha janë të vërteta, por ama një e vërtetë është te të gjitha: inati kundrejt tradhtisë.
Merrni kokoshkat dhe klikoni “play”:

Ju këshillojmë, së pari mos tradhëtoni se do përfundoni si këta më lart, së dyti mos i provoni!

Etiketimet
Shperndaje