Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kinë, gruaja ndiqet nga fantazma?

(Video) Kinë, gruaja ndiqet nga fantazma?
September 09
13:20 2016

Dalloni ndonjë gjë të çuditshme në videon e mëposhtme?

Pamjet e publikuara fillimisht në “site”-n kinez QQ i kanë futur frikën kujtdo që e ka parë. Nga xhirimet e kamerave të një ambienti dallohet një hije e çuditshme që ndjek një grua.

Fantazmë e vërtetë, apo trillim?

Mendohet se hipoteza më e pranueshme është që ajo është vetë hija e gruas, e modifikuar nga ndonjë “software” i veçantë, por sipas një grupi ekspertësh të fenomeneve paranormale bëhet fjalë vërtet për një fantazmë që shfaqet papritur.

Po ju si mendoni? /Blitz.al/

 

Shperndaje