Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Harrojini justifikimet! Ky djalë që luan futboll me paterica do t’ju frymëzojë të realizoni ëndrrat tuaja

(Video) Harrojini justifikimet! Ky djalë që luan futboll me paterica do t’ju frymëzojë të realizoni ëndrrat tuaja
September 26
15:26 2017

Nuk besoj se ka ditë që nuk ankoheni për gjëra të cilat nuk i arrini dot, dhe normalisht filloni gjeni dhe justifikime. Por sot po ju tregojmë një rast frymëzimi, që do t’ju bëjë ti harroni justifikimet dhe të mendoni për realizimin e ëndrrave tuaja.

Djaloshi në video është me paterica dhe vetëm me një këmbë, por arrin të realizojë një gol fantastik dhe një super lojë fubolli me shokët e tij në një nga lagjet e Argjentinës.

Futbollisti i vogël na e tregoi qartë që nuk ka asgjë të pamundur. Nëse vërtetë e do diçka, nuk ka asgjë që të ndalon ta arrish atë…

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje