Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) E frikshme! Pitoni përtyp një antilopë të tërë

(Video) E frikshme! Pitoni përtyp një antilopë të tërë
May 18
10:06 2016

1 muaj më parë, njohësja e kafshëve të egra – Michelle Sole ka filmuar këto pamje të pabesueshme në “Marakele National Park” në Afrikën Jugore.

E lajmëruar nga një sërë britmash se diku afër ishte parë një grabitqar, Sole është afruar për të parë më pas skenën që do të shihni në video.

Pitoni i pamëshirmshëm mbyt dhe më pas ‘kullufit’ të tërin një këlysh antilope. Aty pranë duket dhe nëna e antilopës së vrarë e cila vëzhgon skenën, e pafuqishme për të reaguar…

Etiketimet
Shperndaje