Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajza 3-vjeçare ndihmon delen të lindë

March 22
08:34 2016

Një 3-vjeçare kaq gjakftohtë nuk e keni parë kurrë! Vajza që shfaqet në video me siguri që në të ardhmen do të bëhet një mbarështuese profesioniste kafshësh. Pamjet tregojnë vogëlushen, e cila vetëm nëpërmjet disa këshillave të mamasë së saj arrin të ndihmojë delen të lindë qengjin e saj të vogël. Të lë mbresa edhe mënyra se si vajza e përkëdhel qengjin pasi ka dalë nga barku i nënës. E rrallë, apo jo?

 

Shperndaje