Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U tall për penisin e vogël, 29 vjeçarja vritet nga partneri!

U tall për penisin e vogël, 29 vjeçarja vritet nga partneri!
April 12
21:29 2018

 

Një burrë ka pranuar se ka vrarë partneren e tij, me të cilën po kalonte natën pasi ajo u tall për penisin e tij të vogël.

Marina Kovalenko, 29 vjeç dhe mama e tre fëmijëve është mbytura sepse 25 vjeçari është ofenduar rëndë nga shakaja.

Të dy u takuan për herë të parë në një lokal, në Volgograd, Rusi, dhe përfunduan duke kaluar natën sëbashku.

Ata morën me qera një garazh për të qenë bashkë, por gjatë aktit 29 vjeçarja qeshi kur pa penisin e partnerit.

Por kaq ka mjaftuar që djali të irritohet dhe ta mbysë partneren, duke i shkaktuar vdekjen e menjëherëshme.

Pas ngjarjes, autori është dorëzuar tek autoritetet dhe ka rrëfyer të gjithë ngjarjen. /Blitz.al/

Marina Kovalenko, 29, mother of three.

Komento
Shperndaje