Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendi më i ri i veshjeve të Krishtlindjeve: Dreri dhe gjoksi jashtë!

Trendi më i ri i veshjeve të Krishtlindjeve: Dreri dhe gjoksi jashtë!
December 26
09:20 2017

Të themi të drejtën, nuk na e kishte marrë kurrë mendja që do të shikonim një trend të tillë veshjesh, pikërisht për Krishtlindje.

Bëhet fjalë për një trend që u shfaq për herë të parë nga Nicki Minaj në tetor, ku në tapetin e kuq të Tidal X, koncertit të organizuar nga Jay Z, u shfaq me njërin prej gjokseve jashtë, të mbuluar vetëm me një copë lejla në majë.

Dhe kjo veshje është marrë nga shumë vajza e djem në Instagram e është “personalizuar” për Krishtlindje duke na dhënë veshje të cilat mund t’i shihni më poshtë.

 

 

Pra, ju do ta vishnit diçka të tillë? /Blitz.al/

Komento
Shperndaje