Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si janë aktualisht personazhet e “meme”-ve

August 20
10:35 2016

 

Interneti është një “makineri” që vazhdimisht gjeneron material për humor dhe, si të tilla, meme-t janë kthyer në një trend. Madje, disa meme janë bërë virale, jo vetëm për fjalitë që shkruhen në to, por edhe për personazhet që gjenden në foto.

A e dini se si janë “transformuar” ndër vite personat që shfaqen në meme-t që na shkrijnë së qeshuri çdo ditë? Galeria e mësipërme jua tregon.

 

Shperndaje