Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Samsung Galaxy S7 Edge VS iPhone 6S Plus. Ja cili e fiton garën!

April 06
10:15 2016

Për shumë njerëz i vetmi krahasim që ja vlen të bëhet përsa i përket ceularëve janë prodhimet e fundit të kompanisë Apple dhe Samsung. Në këtë garë, janë intriguar dhe vetë stafi i të dyja kompanive që duket se po ju pëlqen i gjithë ky reagim publik për të gjetur më në fund se cili prej të dyve është më i mirë. Më poshtë do të krahasohen Samsung Galaxy S7 Edge, që është edhe telefoni i fundit që kompania Samsung ka nxjerrë në treg dhe iPhone 6S Plus nga Apple (edhe pse në fakt jemi ende në pritje për një krahasim të ri në shtator kur Apple të publikojë iPhone 7)

Komento
Etiketimet
Shperndaje