Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këta yje të mëdhenj pranojnë se kanë penisë të vegjël!

March 21
20:19 2016

Madhësia e penisit ka qenë gjithmonë një tregues madhështie për meshkujt dhe si i tillë bëhet shpesh objekt diskutimi, jo vetëm për situata të humorit, por edhe për raste studimi që lidhen drejtpërdrejt me kënaqësinë seksuale. Në galerinë më poshtë do të tregojmë rastet e disa njerëzve të famshëm, rreth të cilëve është thënë se kanë një penis të vogël, si për t’u dhënë kurajë të gjithë atyre që bëjnë pjesë në këtë kategori e për t’u treguar se madhësia e penisit jo gjithmonë ndikon në atë që je në jetë:

ASHTON KUTCHER

ASHTON KUTCHER
Picture 1 of 6

Gjatë një puntate të emisionit të tij në vitin 2008, David Letterman e pyeti aktoren Brittany Murphy se ç’mendonte rreth martesës së Ashton Kutcher me Demi Moore. Përgjigjja? “Mendoj se marrëdhënia e tyre bazohet në dy shtylla kryesore: sipas tij, “mosha nuk ka rëndësi” dhe sipas saj “përmasat nuk kanë rëndësi”. Fraza e saj u pasua me një “shaka”, si për të zbutur atë që sapo kishte rrëfyer. Por kjo gjë nuk kaloi lehtë për drejtuesin e emisionit. Gjithsesi, Ashton Kutcher nuk reagoi kurrë për fjalët e Brittany-t, gjë që të lë të mendosh se ajo është shprehur duke u bazuar te një e vërtetë.

Komento
Shperndaje