Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk do të mund të besoni se sa vjeçe është kjo modele japoneze!

August 04
19:50 2016

Risa Hirako është një modele nga Tokio. Ajo është gjithashtu producente e disa emisioneve televizive si dhe ka provuar të këndojë. Megjithatë, profesioni i saj i parë mbetet modelingu.

Ajo është e martuar me një aktor japonez, Eisaku Yoshida i cili është 47 vjeç.

Ndoshta duke parë fotografitë e saj, ju, ashtu si shumica në rrjetet sociale, keni pyetur veten se si një vajzë e vogël mund të jetë martuar me një 47-vjeçar. Mirëpo gaboheni, sepse Risa Hirako është plot 45 vjeç!

Ajo ka lindur më 14 shkurt të vitit 1971, megjithatë ndjekësit në rrjetet sociale ende nuk mund t’u besojnë syve se kjo është e vërtetë.

Me çfarë ushqehesh Risa?! /Blitz.al/

Shperndaje