Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Njihuni me prostitutën më të vjetër në botë

Njihuni me prostitutën më të vjetër në botë
August 06
15:39 2016

Gjithmonë jemi mësuar të shohim që pornostaret apo prostitutat të jenë femra të bëshme, të mbajtura mirë dhe shumë seksi.

Sheila Vogel-Coupe është vetëm 87 vjeçe dhe bën tri punë njëkohësisht: eskortë, pornostare dhe prostitutë.

Fotografia e saj mund të gjendet pothuajse në të gjitha site-t ku mund të gjesh prostituta, mund të gjendet në pornhub e site të tjera pornoje, madje emri i saj figuron edhe në shtëpi publike.

Ajo e bën këtë gjë me dëshirën e saj më të madhe, siç shprehet edhe vetë, pasi dëshiron t’u japë meshkujve atë që shumë femra të tjera nuk duan apo nuk munden t’ua japin.

Ndërkohë vlerësimi nga klientët është goxha i mirë.

“Një zonjë e dashur, e cila e di shumë mirë çfarë të bëjë dhe cilat butona të shtypë”, – shkruan një klient në website.

Ndërkohë që një tjetër shprehet: “E takova Sheila-n, sapo ishte veshur me të brendshme dhe kishte vënë buzëkuqin. Ishte shumë mikpritëse dhe miqësore, sigurisht edhe e komunikueshme. Ne folëm për rreth 15 minuta para se të “tërboheshim” në dhomën e gjumit, ku mund të them se ajo u kujdes shumë mirë për mua. Ishte tepër sensuale dhe di të puthë shumë mirë”.

 

Sheila është gjyshja e një prej konkurrenteve të X Factor UK në vitin 2010, të cilës i kushtoi shumë profesioni i gjyshes, pasi u skualifikua menjëherë pasi u mor vesh kjo histori.

Familja në fjalë i ka shkëputur të gjitha kontaktet me prostitutën që fiton 250£ në orë, pasi, siç shprehen vetë familjarët, ka hedhur baltë mbi familjen me këto aktivitete imorale.

Shperndaje