Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Njihuni me 22-vjeçarin Benny: Kam bërë aq shumë seks, sa më ka shkatërruar jetën…

Njihuni me 22-vjeçarin Benny: Kam bërë aq shumë seks, sa më ka shkatërruar jetën…
February 13
18:30 2017

Njihuni me Benny-n, të riun që pretendon se ka kryer aq shumë herë marrëdhënie seksuale, sa sot e mërzit kjo gjë. Hall i madh, apo jo?

22-vjeçari nga Croydon shprehet se ka fjetur me mbi 400 femra dhe e ka kuptuar se ç’domethënë të bësh shumë seks.

“Që nga fillimi i këtij viti kam qenë me 6 vajza, nga një për çdo javë.” – thotë Benny, sikur kjo të ishte një gjë negative.

“Unë dua ta ndryshoj këtë gjë dhe të krijoj një familje, ama jam mësuar aq shumë me fjetjen me femrat sa nuk më tërheqin më pas seksit. Përfundoj duke i lënduar ato, edhe pse pa qëllim!” – shton 22-vjeçari, i cili në këtë rast e shfaq këtë ‘fenomen’ si diçka që nuk e ka vet në kontroll.  

Gjithsesi, i riu i cili e prezanton veten në profilin e tij në Twitter si një komedian, e përjeton vërtet keq atë që i ndodh:

“Seksi më ka shkatërruar jetën!”

E besoni apo jo? Në të tilla raste, kur e vendos veten në vendin e Benny-t, natyrshëm lind pyetja: Është fat i mirë apo i keq të gjendesh në situatën e tij? /Blitz.al/    

Komento
Shperndaje