Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndryshimet e pabesueshme që kanë ndodhur në vetëm 10 vite

May 03
19:51 2016

SELFIE

SELFIE
Picture 1 of 9

Si bëheshin "selfie"-et në 2006-n vs "selfie" në 2016-n.

 

Në të gjithë botën, një gjë është e sigurt: koha është gjithmonë duke vrapuar. Shumë prej nesh mund të kujtojnë se 2006-a ishte dje, por kanë kaluar plot 10 vite dhe shumë gjëra kanë ndryshuar rrënjësisht.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë 10 ndryshime drastike që kanë ndodhur në shoqërinë tonë nga viti 2006 deri sot.

Komento
Etiketimet
Shperndaje