Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mia Khalifa lë pornografinë për…

Mia Khalifa lë pornografinë për…
October 12
12:28 2017

Kanë mjaftuar vetëm 3 muaj që aktorja e njohur e industrisë së filmave për të rritur, Mia Khalifa të kthehej në një prej aktoreve më të kërkuara e më të paguara në këtë zhanër.

Por 24-vjeçarja nga Libani është larguar përfundimisht nga kjo industri për t’ju përkushtuar një programi sportiv.

Bëhet fjalë për një program të revistës Complex, ku Mia do të prezantojë përkrah ish-yllit të NBA, Gilbert Arenas.

“I jam shumë mirënjohëse revistës dhe Gilbertit për mundësinë që të jem pjesë e saj”, – është shprehur Khalifa.

Mia u përball vitet e kaluara me një sërë polemikash për shkak se ishte hera e parë që aktore nga Lindja e Mesme bëhej pjesë e industrisë së pornografisë. E duket se ish-aktorja i ka lënë të gjitha pas kurrizit e tashmë do të ketë programin e saj në Youtube. /Blitz.al//

Komento
Shperndaje