Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lodrat e seksit frymëzuara nga “Pokemon Go”

Lodrat e seksit frymëzuara nga “Pokemon Go”
August 02
17:19 2016

1. Piky

Picture 1 of 4

Siç mund të kuptohet edhe nga emri, kjo lodër është frymëzuar nga Pikachu dhe njihet si “Pokemoan anal”, pra që përdoret për seks anal.

“Pokemon Go” po bëhet një “fenomen” që shoqëron të rinjtë çdo ditë e më tepër. Përveç drekave, darkave, shëtitjeve dhe shumë veprimtarive të tjera, “Pokemon Go” tashmë do të jetë shoqërues edhe i seksit.

“Geek Sex Toys”, një kompani australiane, e frymëzuar nga 4 lloje Pokemon-ësh: Bulbasaur, Charmander, Squirtle dhe Pikachu, ka krijuar lodra seksi që ngjajnë me këta Pokemon-ë.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë më tepër për këto lodra seksi.

 

Komento
Shperndaje