Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Krijesa” që viziton rusët natën

“Krijesa” që viziton rusët natën
April 26
18:36 2016

Ditët e sotme, zhvillimi teknologjik ka bërë të mundur që të filmohet apo fotografohet çdo gjë.

Disa të rinj në Rusi kanë qenë në vendin e gabuar në kohën e duhur. Ata kanë filmuar “diçka” në një pallat, duke tmerruar ndjekësit e tyre në YouTube dhe rrjetet sociale, teksa diçka e paidentifikuar zvarritet nëpër pallat duke shpërndarë “tentakula” në mure.

Krijesa në video është e ngjashme me personazhin kryesor të legjendës urbane “Slender Man”, për të cilin mund të lexoni këtu

Pavarësisht se videoja është cilësuar si e manipuluar nga shumë komentues në rrjetet sociale, thjesht mendimi se mund të jetë reale na tmerron.

Etiketimet
Shperndaje