Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kopja apo origjinali, kush duket më bukur?

May 14
13:27 2016

...

...
Picture 1 of 17

 

Nëse nuk jeni me humor të mirë, ne kemi “ilaçin” e duhur për t’jua rikthyer.

Galeria e mësipërme tregon “origjinalin” dhe “kopjen”, “Walmart”-in dhe “Channel”-in, “ditën” dhe “natën”. Se kush është më e mira nuk po e tregojmë, por po e lëmë në dorën tuaj. Shfletoni galerinë për të mësuar për çfarë bëhet fjalë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje