Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Keni fëmijë adoleshentë? Ja si të planifikoni pushimet me ta…

May 03
23:26 2016

 

Vera 2016 po troket dhe bashkë me të edhe pushimet. Për të gjithë prindërit e adoleshentëve ka një shqetësim të vetëm: Me kë do të shkojë fëmija im në pushime?

Shumë e thjeshtë: Me ju!

Një javë pushime me fëmijët tuaj do të ishte perfekte, jo vetëm për ju por edhe për ata, gjithmonë duke ndjekur disa rregulla.

Më lart do t’ju rendisim disa rregulla që duhet të ndiqni nëse keni ndërmend të kaloni disa ditë pushime me fëmijët tuaj adoleshentë. Këto rregulla do t’i bëjnë pushime të paharrueshme.

Etiketimet
Shperndaje