Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Idiotësitë që bota nuk do t’i harrojë kurrë

April 12
16:41 2016

Të gjithë kemi mundësi të futemi në rrjetet sociale e t’i përdorim ato për qëllime nga më të ndryshmet. Por a e dimë rregullin primar për të përdorur rrjetet sociale? Ja, rregulli numër 1: “Mos u bëj idiot dhe mos bëj idiotësira sepse bota do të t’i mbajë mend gjithmonë!”

Kjo galeri do t’ju provojë se budallallëqet nuk harrohen kurrë.

Një këshillë e fundit: Kur shkruani, fikni autokorrektin!

Komento
Etiketimet
Shperndaje