Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

I vidhte qumështin në punë. Reagimi i vajzës do t’ju lërë pa fjalë

I vidhte qumështin në punë. Reagimi i vajzës do t’ju lërë pa fjalë
August 06
17:11 2016

 

 

Ofendimi më i madh për një njeri është kur i marrin ushqimin nga rafti i përbashkët.

E njëjta gjë ka ndodhur me një drejtuese lokali, e cila kuptoi se qumështi i saj personal, të cilin e përdorte për të bërë kafe, mbaronte shumë shpejt, madje nuk i zgjaste as edhe 2 ditë.

Duke parë se nuk kishte kujt t’i drejtonte gishtin për këtë veprim,   ajo mbështolli kutinë e qumështit me një letër ku shkruante: “Mirëmëngjesi! Kujtdo që ka shijuar qumështin tim këtë javë… Surprizë! Ke pirë gjatë gjithë kohës qumështin tim të gjirit! Shpresoj ta kesh shijuar. Gëzuar!”.

Për të mos e lënë me kaq, vajza me inicialin B. e mbyll letrën duke shkruar: “P.s. Është organik, kështu që mos u shqetëso!

Ç’të themi tjetër, përveçse t’i ketë bërë mirë personit që ka pirë qumështin.

Shperndaje