Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fotot e rralla të Marilyn Monroe. Ja si e nisi karrierën…

April 18
18:12 2016

Janë të paktë njerëzit që janë në dijeni të fillimit të karrierës së ikonës Marilyn Monroe, para se ajo t’i futej botës së aktrimit.

Fotot që shihni në galerinë më sipër paraqesin bukuroshen të pozojë si modele për artistin e stilit pin-up, Earl Morgan.

Nga pozat e marra duket se në fillim Marilyn ka qenë një vajzë e re, e thjeshtë, si të gjitha bashkëmoshataret e saj.
Buzëqeshja natyrale dhe e mrekullueshme e saj është një nga tiparet që bie shumë në sy…

Komento
Etiketimet
Shperndaje