Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Fotografitë na kanë mashtruar! Asgjë s’është siç duket, ja si janë vendet ku shkrepen ato në të vërtetë!

Fotografitë na kanë mashtruar! Asgjë s’është siç duket, ja si janë vendet ku shkrepen ato në të vërtetë!
August 13
19:19 2017

Nëpër fotografi të ndryshme shohim vende përrallore ku do të donim patjetër të kishim edhe ne fotot tona. Por jo çdo gjë është siç duket në foto, madje mund të themi se ato janë shumë ndryshe.

Fotografi Phillip Haumesser ka bërë disa fotografi në vende të ndryshme të botës, ku bën krahasimin se si duken vendet ku shkrepen fotografitë dhe si janë ato në të vërtetë./Blitz.al/

Share