Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

May 04
19:57 2016

Shpesh na ndodh të mendojmë se si do të dukemi kur të plakemi.
A do të na dalin shumë rrudha? A do të jemi po kaq tërheqës sa dukemi sot?

Sigurisht kjo gjë u ndodh të gjithë njerëzve anembanë botës e gjithashtu personazheve “VIP”.
Për këtë kemi mbledhur disa punime të artistëve të ndryshëm, të cilët nëpërmjet photoshop-it na sjellin versionin e plakur të figurave të njohura, si më sipër.