Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) ‘Lind’ buzëkuqi në formë penisi. Do ta provonit?

May 24
16:56 2016

Shpesh bëhen shaka rreth objekteve të gjata e cilindrike… dhe të gjithë e dinë pse: të krijojnë idenë e penisit!

Por dikush ka shkuar përtej shakave dhe ka krijuar buzëkuqë të cilët kanë formën e penisit. E çuditshme, apo jo?

Sigurisht që jo të gjithë e marrin guximin ta përdorin një të tillë, përveç femrave që nuk u intereson mendimi i të tjerëve ose atyre që kërkojnë të ‘tmerrojnë’ njerëzit që kanë rrotull.

Duke parë mirë fotot, kupton se detajet bëjnë diferencën edhe këtu; koka, damarët, rrudhat, duke krijuar një formë shumë të ngjashme me organin mashkullor.

Mos u shqetësoni duke menduar fundin e buzkuqit, apo se ç’ndodh kur ai konsumohet. Shijojeni atë ashtu siç bëni me buzkuqët e tjerë!

Po ju a do ta blinit një të tillë?

Komento
Shperndaje