Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) A ju kujtohen sandalet e fëmijërisë? Gucci i risjell në modë përsëri

(Foto) A ju kujtohen sandalet e fëmijërisë? Gucci i risjell në modë përsëri
August 09
16:15 2018

Herë pas here shtëpitë më të medha të modës na bëjnë të mendojmë se vitet e kaluara po na rikthehen përsëri përsa i përket trendeve të veshjeve.

A ju kujtohen sandalet plastike të fëmijërisë, që shumë prej nesh i kanë pasur të pandara në përditshmëri?

Këtë herë është firma e madhe GUCCI e cila na rikthen në vitet e mëparshme duke na ri sjellë në modë edhe një herë “sandalet e llastikut”të cilat poi  shikojmë gjithmonë e më shumë të veshura nga blogeret.

Ajo që është më interesante është se ndoshta vërtet moda nuk ka ndryshuar por nuk mund të themi të njëjtën gjë për çmimin.

Gucci i ka risjellë në modë këto sandale, të cilat mund t`i bëni tuajat për një vlerë prej 500 dollarësh. /Blitz.al/

Image result for sandale llastiku gucci

Komento
Shperndaje