Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) 50 hijet of “Disney”

October 08
17:40 2016

 

I kemi parë princeshat dhe princat e filmave vizatimorë të “Disney”-t në pozicione të ndryshme, domethënë si të varfër, si të pasur, si nëna, si janë kur zgjohen nga gjumi apo edhe me fëmijë … Si personazhe të “50 Shades of Grey” kurrë! Këtë gjë do t’jua tregojmë në “vigjilje” të pjesës së dytë, “50 Shades of Grey Darker”.

Prandaj, më poshtë mund të shikoni se si do të ishin princeshat dhe të dashurit e tyre në versionin “+18”. /Blitz.al/

 

  1. Ariel dhe Erik, “Sirena e vogël”

gallery_1423675775-ariel

 

  1. Aurora dhe Filip, “Bukuroshja e fjetur”

gallery_1423677905-aurora

 

  1. Tiana dhe Navin, “Princesha dhe bretku”

gallery_1423677820-tiana

 

  1. Jasmin dhe Aladin, “Aladin”

gallery_1423678018-jasmine

 

  1. Mulan dhe Li Shang, “Mulan”

gallery_1423678091-mulan

 

  1. Hirushja dhe princi Charming, “Hirushja”

gallery_1423678160-cinderella

 

  1. Pokahontas dhe John Smith, “Pokahontas”

gallery_1423678227-pocahontas

 

  1. E bukura dhe Bisha

gallery_1423678302-belle

 

  1. Ana dhe Kristoff, “Frozen”

gallery_1423678389-ana

Komento
Shperndaje