Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fituesja e “Miss Bum” ka një mesazh: “Jam më krenare se sa të pranohesha në Cambridge!”

November 27
21:30 2017

Nëse në fillim filluat të vrisni mendjen se çfarë është “Miss Bum” po ua themi ne.

Është një konkurs ku vlerësohen të pasmet më të mira ndër konkurrentete pjesëmarrëse… njësoj si Miss Universe, Miss Globe e të tjera kompeticione/

Vita, fituesja e pagëzuar me këtë emër, është shprehur se fitorja në këtë kompeticion erdhi si pasojë e pranimit që ajo i ka bërë trupit të saj pa forma si shumica e konkurrenteve të tjera.

“Unë nuk kam nëj trup më atletik se të tjerët, nuk kam as edhe një trup të palestruar. Kam një trup normal, të thjeshtë, të cilin e kam pranuar vite më parë.”, – tregon Vita.

Më pas ajo shton: “Kam punuar shumë për ta pranuar veten! Por nuk e prisja fare të fitoja. Ama, ndihem shumë krenare. Ndoshta jam më krenare seç do të isha po të pranohesha në Cambridge”

Mjaftoi një foto e “Miss”-it pranë një peme Oak-u për t’i tërhequr vëmendjen jurisë që zgjedh “Miss Bum” për të pasmet më të bukura.

Pra, nëse nuk keni ndonjë mendje për shkollën e për mësimet, mund t’ju orientojë “Miss Bum”-i. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje